Biz Kimiz

Kişiye özel ve el yapımı hediyelere merak ve sevgi duyarak kurmuş olduğumuz Hediye Aşkı markası ile hazırladığımız ürünleri e-ticaret platformu ile buluşturarak tüm Türkiye’ye ulaştırıyoruz. Sevgiyle, özenle hazırladığımız hediyeleri hazırlarken duyduğumuz mutluluk ve enerji ile daima yepyeni ürünleri beğeninize sunacağız. 

Hediyenizin seçiminde süsleme, plaka ve set ayrıntılarını kendiniz seçerek sadece size özel olarak hazırlanması ayrıcalığını Hediye Aşkı ile yaşayabilirsiniz. Hediyelerinizde farkınızı ortaya koymanızı sağlamak bizi çok mutlu ediyor. Her zaman iletişim kurabileceğiniz, hızlı dönüş ve hızlı gönderim ile zamanında ulaşım sağlanmaktadır.

www.hediyeaski.com çeşitli hediye fikirlerinizi özgün, yenilikçi seçenekler ve uygun fiyat garantisi ile özel gün ve kutlamalarınızı sizin için en eğlenceli hale getirmeyi hedefler. Ürün seçimi ve bunları sergilemekte çok eğleniyoruz. Sizi güldürmek, hediyelerinizde farkınızı ortaya koymanızı sağlamak bizi mutlu ediyor. 

Hediye Aşkı olarak misyonumuz ; kişiye özel ,müşteri odaklı, yenilikçi bakış açısı ve daha farklı, daha arkadaşça, daha samimi ve daha şeffaf olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Bu misyon doğrultusunda sizleri mutlu edebilmek için en iyi, en doğru ve en titiz şekilde dürüstlük ilkesi içerisinde çalışacağımızın sözünü veririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir